GIFTING ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 42cm должина и 4cm продолжеток / 0.6cm и 0.7cm елементи

код: 01X01-05241 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *