GIFTING БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,600.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 17cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm x 0.9cm елемент

код: 02X01-03370 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *