GIFTING БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,300.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 6cm дијаметар / 1cm елементи

код: 02X01-03334 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *