GIFTING БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,300.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристали
Димензија: 15.5cm должина и 3.5cm продолжеток / 0.6cm и 0.7cm елементи

код: 02X01-03311 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GIFTING БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *