Попуст!

GALA ПРСТЕН

Original price was: ден 3,600.00.Current price is: ден 2,880.00.

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 1.4cm елемент

код: 04X01-03779 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GALA ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *