GALA ОБЕТКИ

ден 7,600.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 6cm должина / 2.5cm и 2cm елементи

код: 03X01-03112 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GALA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.