GALA ОБЕТКИ

ден 4,200.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 3cm должина / 2cm елемент

код: 03X01-03113 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GALA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.