GALA БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,950.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток / 1.4cm елемент

код: 02X01-03276 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “GALA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.