Попуст!

FLIRTY ЛАНЧЕ

ден 1,560.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток / 1.2cm елемент

код: 01L05-01506 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FLIRTY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.