FLIRTY ЛАНЧЕ

ден 2,300.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 42cm должина и 3cm продолжеток / 0.8cm елемент

код: 01L05-01505 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FLIRTY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.