FLIP ЧАСОВНИК

ден 2,950.00

Материјал: метално куќиште со розе позлата и силиконско ремче
Димензија: 3cm дијаметар на куќиште
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L75-00340 Категорија:

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FLIP ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *