FIGHT ЛАНЧЕ

ден 17,250.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 41cm должина и 8cm продолжеток

код: 01X05-00039 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FIGHT ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *