FIGHT ЛАНЧЕ

ден 23,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 50cm должина

код: 01X05-03426 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FIGHT ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *