FESTIVE ПРСТЕН

ден 1,150.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 1.7cm дијаметар (се подесува)

код: 04L15-00350 Категории: ,

Дополнителни информации

Големина

Една Големина

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FESTIVE ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.