FESTIVE ЛАНЧЕ

ден 2,400.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 39cm должина и 6cm продолжеток

код: 01L15-01257 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FESTIVE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.