FESTIVE БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,000.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: должината се подесува / 0.6cm елемент

код: 02L15-01184 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FESTIVE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.