FESTIVE БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток / 0.6cm x 0.6cm кристали

код: 02L15-01339 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FESTIVE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.