FEMININITY ОБЕТКИ

ден 2,750.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 0.8cm x 0.9cm, 1cm x 1.2cm и 1.6cm x 1.8cm елементи

код: 03L15-01431 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FEMININITY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *