FEMININITY ЛАНЧЕ

ден 3,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристал
Димензија: 46cm должина и 5cm продолжеток + 9cm висечки елемент / 1cm x 1.2cm елементи

код: 01L15-01584 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FEMININITY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *