FEMININITY ЛАНЧЕ

ден 4,400.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток / 1cm x 1.2cm, 1.2cm x 1.3cm и 0.8cm x 0.9cm елементи

код: 01L15-01585 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FEMININITY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *