FASHIONISTAS ОБЕТКИ

ден 1,150.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 1.5cm дијаметар

код: 03L15-00981 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FASHIONISTAS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.