Попуст!

FASHION LINKS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,800.00

Материјал: месинг со розе позлата
Димензија: 6cm дијаметар

1 на залиха

код: 02X15-00060 Категории: , , Ознаки: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “FASHION LINKS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *