EYE ЛАНЧЕ

ден 2,800.00

Материјал: сребро 925 со розе позлата и кристали
Димензија: 41cm должина и 4cm продолжеток / 1cm елемент

код: 01X05-02124 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EYE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *