EXTRAVAGANZA ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: stainless steel со розе позлата и кристал
Димензија: 42cm должина и 4cm продолжеток / 0.8cm елемент

код: 01X27-00369 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.