Попуст!

EXTRAVAGANZA ПРСТЕН

Original price was: ден 3,100.00.Current price is: ден 2,480.00.

Материјал: stainless steel и кристали
Димензија: 1cm x 0.8cm елемент

код: 04X03-00198 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *