EXTRAVAGANZA ПРСТЕН

ден 3,300.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата и кристали
Димензија: 1cm x 0.9cm елемент

код: 04X27-00329 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 53, 55

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *