EXTRAVAGANZA ОБЕТКИ

ден 1,900.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.1cm дијаметар / 0.6cm кристали

код: 03X27-00315 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *