EXTRAVAGANZA ОБЕТКИ

ден 2,700.00

Материјал: stainless steel со розе позлата и кристали
Димензија: 1cm x 0.8cm

код: 03X27-00276 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.