EXTRAVAGANZA ОБЕТКИ

ден 4,600.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата и кристали
Димензија: 2.2cm дијаметар / 1cm ширина

код: 03X27-00308 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *