EXTRAVAGANZA ЛАНЧЕ

ден 3,550.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата
Димензија: 42cm должина и 3.5cm продолжеток / 4.2cm и 2.3cm дијаметар на елементи

код: 01X27-00404 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *