EXTRAVAGANZA ЛАНЧЕ

ден 3,550.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата и кристал
Димензија: 42cm должина и 3.5cm продолжеток / 3cm дијаметар на елемент / 0.8cm кристал

код: 01X27-00401 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *