EXTRAVAGANZA ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата и кристал
Димензија: 40cm должина и 5cm продолжеток / 1.2cm кристал

код: 01X27-00376 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *