EXTRAVAGANZA БЕЛЕГЗИЈА

ден 5,500.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.1cm ширина

код: 02X27-00499 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *