EXTRAVAGANZA БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,550.00

Материјал: stainless steel со жолта позлата
Димензија: 16cm должина / 3cm дијаметар на елемент / 0.8cm кристал

код: 02X27-00504 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EXTRAVAGANZA БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *