EUPHORIA ОБЕТКИ

ден 4,450.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисери
Димензија: 2.4cm дијаметар

код: 03X05-02384 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EUPHORIA ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *