ETOILE ЛАНЧЕ

ден 2,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисер
Димензија: 17cm должина и 3cm продолжеток

код: 02L05-01185 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ETOILE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *