ETOILE ЛАНЧЕ

ден 3,300.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 41cm должина и 3cm продолжеток / 1.5cm x 1.3cm елемент

код: 01L05-01617 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ETOILE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *