ETOILE ЛАНЧЕ

ден 3,100.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 41cm должина и 3cm продолжеток / 1.1cm елемент

код: 01L05-01614 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ETOILE ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *