ETOILE БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,800.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и бисери
Димензија: 6cm дијаметар

код: 02L05-01186 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ETOILE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *