ETOILE БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,300.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристал
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток / 1.5cm x 1.3cm елемент

код: 02L05-01187 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ETOILE БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *