Попуст!

ENOSIS ЛАНЧЕ

ден 3,440.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 95cm должина

код: 01X05-03365 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ENOSIS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *