Попуст!

ENOSIS ОБЕТКИ

Original price was: ден 3,800.00.Current price is: ден 3,040.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 11cm должина

 

код: 03X05-02996 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ENOSIS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *