Попуст!

ENOSIS ОБЕТКИ

ден 2,800.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 10.5cm должина

код: 03X05-02995 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ENOSIS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *