Попуст!

ENOSIS ОБЕТКИ

ден 2,080.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата, кристали и полудрагоцени камења
Димензија: 4.2cm должина / 1cm x 1.8cm елемент и 0.5cm кристали

 

код: 03X05-02997 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ENOSIS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *