Попуст!

ENOSIS ЛАНЧЕ

Original price was: ден 4,100.00.Current price is: ден 3,280.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 50cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03362 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ENOSIS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *