ENOSIS ЛАНЧЕ

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 44cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03361 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ENOSIS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *