Попуст!

ENOSIS ЛАНЧЕ

ден 5,280.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 78cm должина

код: 01X05-03360 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ENOSIS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *