ENOSIS ЛАНЧЕ

ден 3,250.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и кристали
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток / 13.5cm висечки дел

код: 01X05-03364 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ENOSIS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *