Попуст!

ENOSIS БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,800.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата и полудрагоцени камења
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X05-02231 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “ENOSIS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *