EMILY ПРСТЕН

ден 1,900.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 0.4cm

код: 04L15-00613 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “EMILY ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *